FAQs

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün üzerine dilediğiniz görseli ekleyebilirsiniz

Ürünlerimiz sizlerin vermiş olduğu siparişe göre hazırlanmaktadır. Bu yüzden ürününüz hazırlanana kadar siparişinizi iptal edebilirsiniz. Ürününüz size özel hazır olduğu için iade kabul edilememektedir.

Maalesef kapıda ödememiz yoktur bütün ürünlerimiz kişiye özel olduğu için kapıda ödeme kısmını kabul edilmemekteyiz.

Öncelikle Premium üyesi olmanız gerekmektedir. Daha sonra uygulamaya giriş yapıp alt kısımdaki arama butonuna bastıktan sonra sağ üst köşede çıkan kamera butonuna tıklayın. Açılan ekrana plak üzerindeki kodu okutmanız yeterlidir.

Elbette sizin gönderdiğiniz şarkının Spotify da bulunması yeterli. Yollamış olduğunuz görsellerin hepsini basmaktayız.

Sitemizde tüm verileriniz SSL sertifikası ile korunmaktadır. PCI-DSS uyumluluğu ile güvenliğimiz en üst seviyededir. Tüm ödeme işlemleri 3D SMS banka onayı ile yapılmaktadır. Hiçbir şekilde kart bilgileriniz paylaşılmaz ve kayıt edilmez. Ayrıca ödemeyi Shopier sistemi üzerinden üzerinden alıyoruz. Ödemenin güvenliğini şu şekilde gerçekleştiriyoruz. Shophier’in 3D güvenli ödemesi mevcut. Ürününüz elinize ulaşana kadar shophier bize ödemeyi almamıza izin vermiyor

Shopier’e üye olduysanız eğer sipariş verirken ürün kargoya verildiği zaman mail veya sms gelir bizlere ulaşarak da takip kodu isteyebilirsiniz

Ürün kargoya verilene kadar adres değişikliği yapabilirsiniz.

Bizlerle hasarlı olan ürününüzün fotoğrafını paylaşmanız yeterli. Siparişinize dair en ufak bir şikayette yeniden gönderim sağlamaktayız.

Siparişi verdikten sonra plak için girdiğiniz bilgileri değiştirmek istediğiniz zaman iletişime geçmeniz yeterli. Eğer tasarım hazır değilse dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Eğer hazırlandıysa ekstra yapılacak bir şey yok.

Instagram hesabımız: https://www.instagram.com/cocolungo/

Spotify uygulaması ile hiçbir bağlantımız bulunmamaktadır.

Ürünlerimizin fiyatı ölçüleri ve çerçevelerine göre değişmektedir. Ürünler sayfamızda görünen fiyatlarımız karışık bir şekilde sıralanmıştır. İstediğiniz ürünün fiyatını görebilmek için ürünü satın ala tıklamanız yeterl

Göndermiş olduğunuz görseller yüksek çözünürlüğe sahip olup hiçbir kayıp yaşamadan üretilmektedir. Baskılarımız UV fotoğraf yazıcılarda basılmaktadır. Spotify plaklarımız ve anahtarlıklarımız dayanıklı kırılmaz cam kullanmaktadır. Üretmiş olduğumuz ahşap standlarına uyum sağlamaktadır.