Gizlilik Politikası

Biz Kimiz

Web sitemizin adresi: https://www.cocolungo.com

Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi her zaman önceliğimizdir. Bizimle paylaşmış olduğunuz bilgiler, Gizlilik Politikası’nda belirtilen amaçlar ve kurallar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmamakta ve üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Gizlilik Politikamızda hangi kişisel verileri topluyoruz ve neden topluyoruz?

Ziyaretçiler sitede yorum bıraktığında yorum formunda gösterilen verileri ve ayrıca istenmeyen yorum tespitine yardımcı olmak için ziyaretçinin IP adresini ve tarayıcı bilgisi metnini toplarız

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu olan sorunların en hızlı şekilde çözümlenebilmesi için, https://www.cocolungo.com gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit edip , bunu kullanmaktadır.

Sitemizde çeşitli aşamalarda (sipariş oluşturma, takip etme vb.) irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, e-mail adresiniz, telefon numaranızı) vermeniz talep edilmektedir. Satın alma formunda kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Yukarıda belitmiş olduğumuz kişisel bilgileriniz; siparişlerinizi almak, ödeme yapmanızı sağlamak, ihtiyacınız olan ürün ve hizmetlerimizi kaliteli bir şekilde sizlere sağlayabilmek, kargonuzu adresinize ulaştırmak amacıyla kullanılmaktadır.

Mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler; kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil olmak üzere gerekli tüm mali bilgileri içermektedir.

Tüm kullanıcılar satın alma işlemlerini gerçekleştirdikleri anda satış sözleşmesini okuduklarını ve onayladıklarını kabul etmiş sayılırlar.