Hikayemiz

Hakkımızda

Cocolungo olarak aksesuar piyasasının öncüsü olabilmek gayretiyle sizlere kaliteli ürünler sunuyoruz. Sizlere kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiş alanında uzmanlaşmış kadromuz ile; proje ve yaşam alanlarınızın her köşesinde sizlerle birlikte olmaktan onur duyuyoruz. Hedefimiz de sektörümüzün sağlamış olduğu teknolojik gelişmeleri göz önünde bulundurarak kalitemizi ve hizmetlerimizi kusursuzlaştırmaya yönelik adımlarımızla mükemmelliyeti sizlerle paylaşıp sizlerle yaşamaktır…

Vizyonumuz

Müşteri sadakatine öncelik verilmesi, topluma ve çevreye karşı saygının ön planda tutulması, yaratıcılığa değer veren ve yaratıcılığın gelişmesine destek sağlayan, kaynakların verimli kullanılması, ortaklarımız, tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve çalışanlarımızla birlik ve bütünlük duygusu içerisinde olma, ilişkilerimiz arasında güven duygusu, iş ahlakı ve dürüst davranıştan vazgeçmemek olacaktır.

Misyonumuz

Cocolungo ailesi olarak müşterilerimize, kalitesinden ödün vermeyerek eksiksiz teslimat ve teslimden sonra karşılaşabileceğimiz istenmeyen problemlere karşı müşteri memnuniyeti ve sadakati çerçevesinde çözüm üretmektir.

İlkelerimiz

  • Firmamız faaliyetlerini yerine getirirken müşteriler ve çalışanlar arasında dürüstlük ilkesine bağlı kalır ve bu doğrultuda hareket etmektedir.
  • Müşterilerimize hizmet sunarken önyargılı davranışlardan kaçınır, müşteriler arasında ayrım gözetmeyiz. 
  • Müşterilerimizle karşılıklı güven anlayışı içerisinde, maddelerimiz gayet açık anlaşılır ve doğru bilgi vermektedir. Ayrıca müşteri hizmetlerimizden 7/24 yararlanabilirsiniz.

STORE MANAGER – COFOUNDER

Helen Mirrem

Kale chips knausgaard mustache blog fashion axe selfies salvia. Gluten-free post-ironic deep.

JEWELLERY MANAGER – COFOUNDER

Marie Soreno

Kale chips knausgaard mustache blog fashion axe selfies salvia. Gluten-free post-ironic deep.

Founders

Organic seitan quinoa tumblr, brooklyn hammo.